%100 مبلغ سفارش خرید کتاب از دادبازار جایزه بگیرید

چاپ کتاب تمام شده! قیمت کتاب افزایش پیدا کرده !

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از خرید اینترنتی کتاب، از طرف فروشنده با شما تماس بگیرند و بگویند که چاپ  کتاب تمام شده و موجود نیست و یا قیمت آن افزایش پیدا کرده است.

حالا نه تنها نتواسته اید کتابی که می خواستید را تهیه کنید بلکه تازه وارد یک گرفتاری جدید می شوید که یا باید به فروشنده شماره کارت بدهید که پولتان را بعد از چند روز پس بدهد یا اینکه مبلغ دیگری بپردازید تا سفارشتان را ارسال کند.

برای سفارش کتاب می توانید اینجا کلیک کنید

موجودی و قیمت های واقعی کتابفروشی حقوقی دادبازار

این مشکل چرا ایجاد می شود ؟

این روزها کتاب تبدیل به کالایی گران قیمت شده است، یک کتابفروش حتی برای اینکه فقط کتاب های یک رشته خاص را موجود داشته باشد باید سرمایه خیلی زیادی مصرف کند.

متاسفانه بسیاری از افراد فقط در قالب یک صفحه اینستاگرام یا وبسایتی که از داخل منزلشان اداره می کنند، مشغول بازاریابی هستند.

این افراد اصولا فضا و امکانات انبار کتاب ندارند و فقط کتاب ها را بدون موجودی و پشتوانه در فروشگاهشان قرار می دهند تا اگر کسی اقدام به سفارش کرد آن وقت برای تهیه آن کتاب اقدام کنند.

برای سفارش اینترنتی (آنلاین)
در وبسایت کتابفروشی دادبازار
اینجا کلیک کنید

درج قیمت های قدیمی برای جذب مشتری

مخصوصا با توجه به تغییرات زیاد قیمت کتاب، معمولا اطلاعات این نوع کتابفروشان بروز نیست و معمولا هم قیمت های قدیمی برای محصولاتشان درج شده است.

آن ها به علت عدم ارتباط با بازار کتاب، هم اطلاعی از موجودی کتاب ناشران ندارند و هم از آخرین چاپ و قیمت های آن بی اطلاعند.

وقتی مراجعه کننده به تصور اینکه کتاب چاپ قدیم یا با قیمت مناسب را پیدا کرده است، آن را سفارش می دهد و پولش را پرداخت می کند، بازی شروع می شود!

دادبازار در قلب بازار کتاب ایران

ولی ما در کتابفروشی دادبازار به علت حضور در خیابان انقلاب تهران که قطب بازار کتاب تهران و محل استقرار همه ناشران بزرگ و معتبر کشور است، در بطن جریان تولید و نشر کتاب کشور هستیم.

از طرف دیگر نمایشگاه و فروشگاه دائمی دادبازار در مجتمع منشور دانش در حال حاضر بیش از 2500 عنوان کتاب را در خود جا داده است.

ما در کتابفروشی دادبازار بر اساس اعتقاد به اهمیت رعایت احترام مشتریان و ایجاد بستری برای یک خرید مطمئن، صرفا کتاب ها را بر اساس موجودی انبار و قیمت پشت جلد کتاب در وبسایت عرضه می کنیم.

بنا بر این مشتری می تواند مطمئن باشد، هر کتابی که در وبسایت می بیند، در انبار دادبازار با همین قیمت موجود است و پس از ثبت سفارش مالک آن کتاب خواهد شد.

ما آنقدر از اجرای دقیق این رویه در دادبازار مطمئن هستیم که حاضریم به هر یک از مشتریان عزیز که با چیزی غیر از این مواجه شد، به اندازه 100% سفارش اینترنتی که نتوانسته ایم با همان قیمت برایش ارسال کنیم یا موجود نبوده است، اعتبار خرید تقدیم کنیم.

شرایط تقدیم 100% جایزه اعتبار خرید به مشتریان محترم:

1- این شرط فقط مشمول سفارش هایی می شود که مشتریان محترم به صورت اینترنتی ثبت می کنند.

توضیح: به علت واقعی بودن موجودی در مورد سفارش های تلفنی و … ممکن است تا موقعی که سفارش شما توسط همکاران ما وارد سیستم و از موجودی کسر می شود، شخص دیگری همان کتاب را اینترنتی سفارش بدهد. هرچند در این فرض هم همه سعی ما این خواهد بود که به هر صورت ممکن کتاب مشتری را با همان قیمت و شرایط تهیه و ارسال کنیم.

2- در صورتی که بخشی از سفارش افزایش قیمت داشته باشد یا موجود نباشد، به میزان مبلغ پرداختی بابت همان قیمت جایزه تعلق خواهد گرفت.

3- جایزه به صورت اعتبار خرید در حساب مشتری منظور می شود.

4- طبیعتا در صورت بروز حوادث یا ایجاد موانع قهری که رفع آن ها به طور متعارف ممکن نباشد، تا زمان برطرف شدن آن ها تعهد دادبازار به اهدای جایزه معلق خواهد شد.

می‌توانید از ساعت 9 تا 18 روزهای کاری
با شماره تلفن 66413280 – ۰۲۱ تماس بگیرید

کتابفروشی حقوقی دادبازار
کتابفروشی حقوقی دادبازار
بخشی از نمایشگاه و فروشگاه تخصصی کتاب حقوقی دادبازار
بخشی از نمایشگاه و فروشگاه تخصصی کتاب حقوقی دادبازار